aneb Co se nevešlo do prostředí plného lidských patálií

Názory zde publikované jsou výhradně mé vlastní, nemají za cíl kohokoliv urážet.

Listopad 2017

Uprchlická krize - nafouknutý fenomén nebo hrozba?

11. listopadu 2017 v 22:40 | Matty
Zrovna dnes jsme zapředli s našimi příbuznými z Německa zajímavou diskusi na téma uprchlické krize. Tedy fenoménu, který hýbe v posledních letech celou Evropou. Ale je skutečnost tak hrozná, nebo se jedná jen o problém zveličovaný médii? Jak bychom měli v takovém případě postupovat? A je český xenofobismus oprávněný?

Uvítání

11. listopadu 2017 v 15:53 | Matty
Dobrý den všem čtenářům náhodným i nenáhodným!

Na začátek mi dovolte uvést na pravou míru několik souvislostí. Mé jméno, jak jste si jistě všimli, je Matty. Pokud mě někteří znáte, jako že asi určitě, není to náhoda. Opravdu jsem to já, váš starý známý z blogu Deníček naděje národa. Proč jsem si vlastně založil tenhle druhý blog? Ta odpověď je nasnadě - Deníček naděje národa je zaměřený převážně humoristicky, na mé trapné příhody ze života. Jenomže čas od času mám prostě chuť napsat vám něco i k tématům vážným, a to jakýmkoliv, jenže mám pocit, že to na blog prostě nepatří. Proto vznikl tenhle vážněji zaměřený blog, kde bych se zaměřoval na to, co mě právě napadne - všechna možná témata. Pokud si najdete cestu i sem za vážnějším čtením, budu moc rád.

Na konec jedno malé důležité upozornění - tenhle blog funguje vedle Deníčku naděje národa! Rozhodně to neznamená, že můj starý blog končí, to ani omylem. Pouze teď povedu dva blogy současně, které budou zaměřeny každý jiným směrem. Nechtěl jsem to totiž mixovat vše do jednoho blogu, když se to tam nehodí.

Přeji vám všem příjemně strávené chvíle, ať už zde, nebo na druhé stránce.

Váš Matty