aneb Co se nevešlo do prostředí plného lidských patálií

Názory zde publikované jsou výhradně mé vlastní, nemají za cíl kohokoliv urážet.

Uvítání

11. listopadu 2017 v 15:53 | Matty
Dobrý den všem čtenářům náhodným i nenáhodným!

Na začátek mi dovolte uvést na pravou míru několik souvislostí. Mé jméno, jak jste si jistě všimli, je Matty. Pokud mě někteří znáte, jako že asi určitě, není to náhoda. Opravdu jsem to já, váš starý známý z blogu Deníček naděje národa. Proč jsem si vlastně založil tenhle druhý blog? Ta odpověď je nasnadě - Deníček naděje národa je zaměřený převážně humoristicky, na mé trapné příhody ze života. Jenomže čas od času mám prostě chuť napsat vám něco i k tématům vážným, a to jakýmkoliv, jenže mám pocit, že to na blog prostě nepatří. Proto vznikl tenhle vážněji zaměřený blog, kde bych se zaměřoval na to, co mě právě napadne - všechna možná témata. Pokud si najdete cestu i sem za vážnějším čtením, budu moc rád.

Na konec jedno malé důležité upozornění - tenhle blog funguje vedle Deníčku naděje národa! Rozhodně to neznamená, že můj starý blog končí, to ani omylem. Pouze teď povedu dva blogy současně, které budou zaměřeny každý jiným směrem. Nechtěl jsem to totiž mixovat vše do jednoho blogu, když se to tam nehodí.

Přeji vám všem příjemně strávené chvíle, ať už zde, nebo na druhé stránce.

Váš Matty
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Erin Blood Moon Erin Blood Moon | Web | 11. listopadu 2017 v 17:32 | Reagovat

Hodně štěstí s blogem

2 havrani-princezna havrani-princezna | E-mail | Web | 30. listopadu 2017 v 19:02 | Reagovat

Někdy je fajn oddělit dvě stránky. Původně jsem si myslela, že to stačí oddělit na blogu, ale když jsem se na něj podívala, uznala jsem, že jsi dobře udělal. Myslím, že je těžké udržet návštěvnost dvou blogů. Pokud ti zde však jde především o kvalitu a myšlenky, pak jsi měl dobrý nápad a já ti tímto držím palce. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama